Domov
    Galéria
    Otehotnenie
    Prvý Trimester
    Druhý Trimester
    Tretí Trimester
    Pôrod
    Bábatko
    Zdravie
TehotenskáKalkulačka.sk
Menu
    Domov
    Galéria
    Otehotnenie
    Prvý Trimester
    Druhý Trimester
    Tretí Trimester
    Pôrod
    Bábatko
    Zdravie

Tehotenstvo podľa týždňov
Zaregistrujte sa a vyskúšajte si novo prerobené tehotenské profily. Registráciou získate osobného sprievodcu tehotenstvom. Každý deň si môžete prečítať čo očakávať v tom ktorom týždni tehotenstva. Môžete si písať s tehotnými mamičkami s podobným dátumom pôrodu ako je ten Váš. Môžete vyhľadať mamičky z Vašeho mesta alebo regionu a tiež si môžete založiť vlastnú diskusnú skupinu.
-------------------------------
Skúste našu novú mobilnú galériu. Kliknite na galeria vľavo alebo na obrazok vpravo. Termíny pôrodu presúvame do navigačného poľa vľavo. Veľmi populárny čínsky kalendár sme premiestnili a nájdete ho po kliknutí na Otehotnenie vľavo, rovnako ako aj Jonášovú metodu. O ďalších zmenách na našich stránkach Vás budeme informovať na tomto mieste.
-------------------------------
Šťastný a zdravý Nový rok 2021 prajeme. Zostaňme doma a chráňme sa aby sme mohli čoskoro znova začať normálne žiť. Nová kalkulačka. Po mnohých rokoch meníme vzhľad tehotenskej kalkulačky s dôrazom na mobilné zariadenia. Ešte pred tým ako spustíme novú kalkulačku na www.TehotenskaKalkulacka.sk Vám ponúkame skúšobnú verziu, ktorá už beží na www.LoveYou.sk. Hľadáme ochotné uživateľky, ktoré nám dajú vedieť ako sa im nová verzia páči, čo nefunguje a čo treba dorobiť. Môžete nás kontaktovať cez diskusné forum pod týmto článkom alebo cez email tehotenstvo at gmail.com.
-------------------------------
Prajeme Vám krásne, požehnané a hlavne zdravé vianoce. Prajeme nám všetkým vyhnanie tohoto zlého vírusu a obnovenie normálneho života. O čo viac si zrazu vážime veci, ktoré boli predtým samozrejmosťou. Dúfajme, že očkovanie proti Kovidu pomôže a my sa už nebudeme musieť strachovať o životy našich blízkych. A tiež si prajme aby sme boli voči sebe lepší.
TehotenskáKalkulačka.sk | Kontakt | Reklama